ALES - Türkiye Geneli Deneme Sınavlarına Katılmak için Tıklayınız

İzmir Aliağa Belediyesi Logo

Watch in Any Devices

İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY
VE HERŞEY İSTEDİĞİNİZ GİBİ

ALES ile eğitim evde, okulda ya da dilediğin her yerde

Şimdiye kadar online eğitimde kullanılan en iyi ve en gelişmiş teknoloji…

Eğitim dünyasındaki en yüksek video çekim kalitesi 4K!

Sadece ve sadece size özel çalışma odasında her ders için sürekli güncellenen 1500 saat video konu anlatım dersi ve 1100 saat soru çözümü derslerini sınırsız izle, hızlandır ve kaldığın yerden devam et.

Örnek Video İzle

SIRA-DIŞI EĞİTİM

Eksiksiz Bir Eğitim Deneyimi

Aliağa Belediyesi olarak siz kıymetli öğrenci kardeşlerimize MEB müfredatına destek olacak, aynı zamanda sizleri geliştirebilecek, hemen her konunun uzmanı öğretmenleri evinize getiriyoruz.

Her biri alanına hakim, sıcak ders anlatımları ve esprileriyle de sizi ekrana kilitleyecek fenomen eğitimcilerimiz tarafından hazırlanan size özel içerikler Dijital TV’de sizleri bekliyor. Stresle baş etme, stratejik çalışma teknikleri, doğru beslenme ve çok daha fazlası…

İzlemeye Başla

Make Your Own Playlist
Watch in Ultra HD

AKILLI TEST SİSTEMİ

Soru, ayrıntılı çözüm ve video çözümlerle

Öğrenciyi takip eden ve eksiklerine göre uygun derse yönlendiren bir yapay zekâya sahip test sistemi sizleri bekliyor. Dahası, düzenli olarak yapılacak ödüllü deneme sınavları ile rakipleriniz arasında sıralamanızı öğrenin. Yanlış yaptığınız soruların ayrıntılı çözümlerini inceleyin, hala bir eksik varsa video çözüm ile çözümü bizzat öğretmeninizden dinleyin. Siz öğrendikçe soruların seviyesi zorlaşsın ve sorular zorlaştıkça siz en iyi olun

İzlemeye Başla

ONLINE EĞİTİM

Sen Derse Gitme Ders Sana Gelsin

Aliağa Belediyesi Online Eğitim Sistemi (ALES) ile hayatını öğrencilere adamış muhteşem bir öğretmen kadrosu canlı derslerle evinize geliyor. Üstelik online derslerde soru sorabilir ve öğretmenlerinizin sorularını da anlık olarak cevaplayabilirsiniz.

İklim şartları, hastalık ya da özel durumlarınız….

Hiçbiri artık başarınızın önüne geçemez.

Dersi mi kaçırdınız? Video kaydını dilediğiniz zaman sınırsız bir şekilde çalışma odasından izleyebilirsiniz…

İzlemeye Başla

Make Your Own Playlist

Öğrenci Görüşleri
" Bu kocaman bir sınıf gibi olmuş. Öğretmenlerimiz ve derslerimiz çok eğlenceliymiş. Serkan Acar başkanımıza çok teşekkür ederim. "
Zeynep Gülvardar
" Youtube’da hep ders videosu arıyordum. Şimdi eba okuldan sonra tüm derslerimi bir de bu siteden çalışıyorum. Videolar süper. "
Deniz Bayam
" Gelecek yıl 6. Sınıfa gideceğim. Derslerim zorlaşıyor. Online eğitim sistemini çok sevdim. Konuları çok kolay anlıyorum. Çok teşekkürler "
Ayşenur YAVUZ
" Bir çok soru bankası ve deneme sınavı var. Dersleri izlemek ayrı bir keyif. Hem öğreniyor, hem eğleniyorum. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim. Belediyeye çok teşekkür ederim. "
Bige Lezgi ÖZTÜRK